A Milli Erkek Voleybol Takımı Avrupa ikincisi!

CEV Avrupa Altın Ligi Dörtlü Finali’nde uğraş eden A Ulusal erkek Voleybol Ekibi, Çekya’ya yenilerek üst üste üçüncü sefer şampiyon olma bahtını kaybetti.

Hırvatistan’da düzenlenen CEV Avrupa Altın Ligi Dörtlü Finali’nde A Ulusal Erkek Voleybol Kadrosu, Çekya’ya 3-1 yenilerek ikinci oldu.

Milli Grubumuz, Milletler Ligi’nde yer alabilmek için Challenge Kupası’nda gayret edecek. ‘Filenin Efeleri’, 2019 ve 2021’de turnuvayı şampiyon olarak tamamlamıştı.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Hırvatistan’da düzenlenen CEV Avrupa Altın Ligi Dörtlü Finalinde Çekya’ya yenilerek ikinci olan A Ulusal Erkek Voleybol Grubu için tebrik iletisi yayımladı.

Bakan Kasapoğlu, tebrik bildirisinde şu tabirlere yer verdi:

“Hırvatistan’ın Varazdin kentinde düzenlenen CEV Avrupa Altın Ligi Dörtlü Final’inde, Çekya’ya yenilerek ikinci olan A Ulusal Erkek Voleybol Grubumuzu kutluyorum. Finalde uğraş ederek ülkemize heyecan yaşatan ulusal voleybolcularımızın muvaffakiyetinde emeği olanlara teşekkür ediyorum. Gelecekte katılacağı tertiplerde da hoş sonuçlar elde edeceklerine inandığım A Ulusal Erkek Voleybol Grubumuza muvaffakiyetler diliyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir