AK Parti Yerel Yönetimler’den Düzce’ye ziyaret

DÜZCE (İGFA) – İlk olarak Düzce Belediye Lider Faruk Özlü ile makamında bir ortaya gelen Yılmaz ve Ertürk’e, AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, AK Parti Vilayet Lideri Hasan Şengüloğlu ile parti teşkilatlarının çeşitli kademelerinde misyon yapan parti yöneticileri eşlik etti.

Ardından meclis toplantı salonuna geçen heyet, Faruk Özlü’nün ‘Akıllı İdare, Akılla Yönetim’ başlığı altında yeniden Özlü tarafından belediyeciliğin 10 aslı üzerinden hazırlanan 100 projeye dair 4 yıllık süreçte yapılan çalışmaların sunumunu izledi.

İstişarelerde bulunmak için beraberindeki heyet ile Düzce Belediyesi Mutfak Sanatları Merkezine geçen Lokal İdarelerden Sorumlu Genel Lider Yardımcısı Yılmaz burada yaptığı açıklamada, Düzce’yi çok hoş bulduğunu ve memnun ayrılacağını söz ederek, “Ben, sarsıntı öncesini, sonrasını da biliyorum Düzce’nin. Bu kısa müddet içerisinde Faruk Liderimiz çok hoş hizmetler başlattı. Çok hoş atılımları sürdürüyor. Tamamlamak üzere oldukları var. İnşallah önümüzdeki günlerde onların açılışlarını da yaparız. Faruk başkanımı tebrik ediyorum” diye konuştu.

Ziyaret hatıra fotoğrafı ile noktalandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir