Bakasetas’a ay-yıldızlı bayrak sorusu! ‘Görmek isterdim’

ONUR DİNÇER

Trabzonsporlu Anastasios Bakasetas, ülkesinde katıldığı bir podcast yayınında açıklamalarda bulundu, bilhassa futbol dışı hallerini masaya yatırdı. Kendisine Türkiye’deki şampiyonluk kutlamasında stadyumda Yunanistan bayrağı ile rahatça hareket ettiği hatırlatılan Bakasetas, “Türkiye’de rastgele bir sorunla karşılaşmadım. Grup bize karşı çok âlâ, biz de bize mesken sahipliği yapan gruba ve ülkeye hürmet duyuyoruz” dedi.

Bunun üzerine futbolcuya ‘Aynı şey Yunanistan’daki statlarda olsa, şampiyonluk kutlamasında bir Türk oyuncu ülkesinin bayrağına sarılı çıkar mı?’ sorusu yöneltilince Bakasetas, “İnsanların onu alkışladığını görmek isterdim. Zira spor birleştiricidir, insanları ayrıştırmak için değildir” yanıtını verdi. Yunan futbolcu, “Maçlardan iki gün evvel seks yapmam. Zira 90 dakika boyunca hakikaten düzgün bir tempoya sahip olabileceğiniz yerde, maçtan evvel seks yaparsanız 80 dakikaya gidersiniz” dedi.

Bordo-mavili futbolcu, maçlardan evvel hangi kramponu giyeceği konusunda verdiği kararı ise şöyle anlattı: “Eğer gol attığım bir kramponsa onu değiştirmem, giymeye devam ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir