Boyner Ailesi’nin torun heyecanı

Elif Boyner’in, Bağdat Caddesi’ndeki Boyner Mağazası’nın içinde açtığı restoranı ziyaret eden aile, keyifli bir gün geçirirken Cem Boyner’in post’unda Ece Özyurt Bolak’ın bebek beklediği görüldü. 

Öğrendiğime göre Ece Hanım, 7 aylık gebeymiş ve bir kız bebek bekliyormuş. Cem-Ümit Boyner çiftinin, eski evlilikleri de dahil olmak üzere üç kızı, bir kız torunu ve iki oğlu var. Demek ki kızlara bir bebek daha ekleniyor. Ne keyifli onlara; sıhhatle kucaklarına alsınlar…

4. sefer dede oluyor
Bir torun sevinci haberi de Ağaoğlu Ailesi’nden geldi. Geçtiğimiz yıl kasım ayında birinci bebeğini kucağına alan Sena Ağaoğlu Kırcal, ikinci defa anne oluyor. Koray Kırcal’la mutlu evliliklerini ikinci bebekleriyle taçlandırma kararı alan Sena Ağaoğlu Kırcal, babası Ali Ağaoğlu’nu da mutluluğa boğdu.

Oğlu Alican Ağaoğlu’ndan iki kız torunu bulunan Ali Beyefendi, böylelikle dördüncü kere dede olacak. Bir oğlu olan Sena Ağaoğlu Kırcal’ın yine erkek bebek beklediğini öğrendim. Allah sıhhatle tamamına erdirsin…

Şükran Günü hatırası
Okulların orta tatile girmesiyle Derin Mermerci de ikiz kızları Mila ve Lal’i alarak, ablası Yosun Reza’nın yanına New York’a gitmişti. Sevgilisi Murat Aslan’ın da eşlik ettiği Mermerci, tatillerini uzatarak 1 hafta daha New York’ta kalıp Amerikalıların ünlü bayramı Şükran Günü’nü de kutladı. 

Şükran Günü için Yosun-Oliver Reza çiftinin Southampton’daki yazlığına giden aile, kıyıda keyifli bir gün geçirdi. En küçük yeğeni Adrian ile birlikte kızlarının kıyıda oynarken fotoğraflarını paylaşan Derin Mermerci, Şükran Günü’nde şükür dolu olduğunun altını çizdi. 

Mia 2 yaşında
2018 yılında görkemli bir düğünle dünya konutuna giren İdil-Mert Fırat çifti, 2 yıl evvel kızları Mia’ya kavuşmuştu.

Can Fırat-İdil Fırat

Çift, evvelki gün Mia’nın yeni yaşını eğlenceli bir partiyle kutladı. Mert Fırat’ın ortağı olduğu Ataşehir’deki DasDas’ta yapılan doğum günü partisine aile fertlerinin yanı sıra çiftin yakın dostları da katıldı. Minnie Mouse konseptli parti epeyce eğlenceli geçti.

İdil-Mert Fırat

Sibel Kerimoğlu-Hale Çıklaçekiç

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir