Burak Özçivit ve Fahriye Evcen gezmede! ‘Taciz olayını bilmiyordum’

TEPKİ ÇEKEN BULUŞMA

İkinci bebeklerini kucaklarına almak için gün sayan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit evvelki akşam Etiler’deki Da Mario isimli yerden çıkarken görüntülendi. Adel Ali Bin Ali’nin davetlisi olarak Dünya Kupası maçlarını izlemek üzere gittiği Katar’da cinsel taciz suçlamalarıyla gündemde olan Hollywood yıldızı Kevin Spacey ile de bir ortaya gelen Burak Özçivit reaksiyon çeken buluşma hakkında konuştu.

Burak Özçivit’in doğum armağanı olarak Fahriye Evcen’e son model bir cip aldığı öğrenildi. Çift, araçla ilgili soruları yanıtlamadı.

GÜNDEMİ TAKİP EDEMİYORUM

Kevin Spacey ile çekildiği fotoğrafı Instagram’ında da paylaşan, reaksiyonların akabinde silen ünlü oyuncu, cinsel taciz suçlamalarından haberi olmadığını söyledi: “Bilmediğim bir mevzuydu. Planlı yapılan bir görüşme değildi, karşılaştık, fotoğraf çektirdik ve paylaştım. Lakin ayrıntıları sonradan öğrendim. Her vakit gündemi takip edemiyorum, açıkçası bilmiyordum. Aslında paylaşımı sildim.”


NEMALANMAYA ÇALIŞACAK KADAR ALÇAK OLMAYIN

Burak Özçivit mevzuyla ilgili toplumsal medya hesabından da özür iletisi yayınladı: “Bu kadar üzücü bir mevzuyu sonradan öğrendim. Bu mevzunun katiyetle karşısında olduğunu belirtmek istiyorum. Bugüne kadar böyleydi, bu hassasiyet bundan sonra da bu türlü olacak. Bu türlü hassas mevzulardan nemalanmaya çalışacak kadar alçak olmayın”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir