‘Burdan’ güzel iş birliği çıkıyor

BURSA (İGFA) – Türkiye’nin protein muhtaçlığını karşılayan besin kümesi olma gayesiyle Yörsan’ı bünyesine katarak Burdan markasıyla dala güçlü bir giriş yapan Matlı Süt, marketlerdeki Burdan eser çeşitlerinde fiyat sabitlemesi yapan zincir marketleri destekleme kararı aldı.Türkiye’nin protein gereksinimini karşılayan besin kümesi olma gayesiyle Yörsan’ı bünyesine katarak Burdan markasıyla kesime güçlü bir giriş yapan Matlı Süt, marketlerdeki Burdan eser çeşitlerinde fiyat sabitlemesi yapan zincir marketleri destekleme kararı aldı.

Yarım asrı aşkın deneyimiyle tarım ve besin dalının öncü markası Matlı Süt ve Süt Eserleri San. Tic. A.Ş., tüketicilerin satın alma gücünü korumak için fiyat sabitlemesi yapan zincir marketleri destekleyecek. Günlük çiğ süt sürece kapasitesi ve en geniş tedarik zinciri idaresine sahip yapısı ile Türkiye’nin sütü en âlâ bilen üreticilerinden biri olan Matlı Süt; Burdan markasıyla marketlerde yer alan eser kategorilerinde takviye kararı aldı.

Matlı Süt ve Süt Eserleri San Tic. A.Ş. İdare Konseyi Lideri Özer Matlı, üretici ve tüketicilerin her vakit yanında olduklarını söyledi. Matlı Kümesi olarak kuruldukları günden bu yana en kaliteli ve en sağlıklı eserleri uygun fiyatla tüketicilere sunmayı temel prensip edindiklerini kaydeden Özer Matlı, “Üzerimize düşen sorumluluk şuuruyla Matlı Kümesi çatısı altında yer alan Burdan markalı eser çeşitlerinde fiyat sabitlemesi yapan zincir marketleri destekleme kararı aldık. Mevcut şartlar imkân sağladığı sürece takviyemizi sürdüreceğiz. Böylelikle hem tüketicilerimizin alım gücünü desteklemeyi hem de enflasyonla uğraş ederek ülke iktisadına takviye olmayı hedefliyoruz. Bugüne kadar olduğu üzere bundan sonra da kaliteli eser ve uygun fiyat siyaseti ile tüketicilerimizle buluşmaya, Türkiye’nin protein gereksinimini karşılamaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir