Bursa Yenişehir’de yeni spor projeleri heyecanlandırdı

Gürhan ADANA – Yenişehir Memleket / BURSA (İGFA) – Yenişehir’i yeni yatırımlarla kalkındırmak ve farklı projelerin hayata geçirilmesi maksadıyla ağır teşebbüslerde bulunduklarını belirten Belediye Lideri Davut Aydın, “Bu teşebbüslerden olumlu sonuçlar alıyoruz. Son olarak 30 milyon lira fiyatındaki spor tesisleriyle ilgili projelerimize de onay çıktı” dedi.

Geçen 2 Ekim günü Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun Yenişehir’i ziyaret ettiğini hatırlatan Belediye Lideri Davut Aydın, “Sayın Bakanımızı Belediyemizin Matay Spor Tesisleri’nde ağırlamış ve bir dizi taleplerde bulunmuştuk. Bu taleplerimiz kabul gördü” diye konuştu.

Başkan Aydın, “İlçemizi ziyaret eden Gençlik ve Spor Bakanı’mız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu, ilçemize kapalı spor salonu, yüzme havuzu, iki halı saha tesisi, iki voleybol ve basketbol alanı üretiminin kelamını vermişti. Bakanlıkta bu taleplerimiz onaylandı” dedi.

Bakan Kasapoğlu’na teşekkür eden Lider Aydın, “İnşallah 2 Ekim’de kelamını aldığımız, bugün de onaylanan spor tesisleri projelerimizi en kısa vakitte ilçemize kazandıracağız. Vatandaşlarımızı sporla buluşturmaya devam edeceğiz. Yenişehir’imize güzel uğurlu olsun” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir