Cristiano Ronaldo’nun çektiği rest 20 milyon euroya patladı!

Portekizli dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo’nun Manchester United ile ilgili yaptığı açıklamalar kendisine değerliye patladı.

“Manchester United bana ihanet etti. Erik Deri Hag’a hürmet duymuyorum. Sir Alex Ferguson ayrıldıktan sonra kulüpte ilerleme sıfır” kelamlarının akabinde kırmızı Şeytanlar, Ronaldo’nun kontratının feshedildiğini duyurdu. Bu açıklamanın akabinde “Yeni bir meydan okumaya hazırım” paylaşımında bulunan ünlü futbolcunun Real Madrid’e gideceği öne sürülürken ManU ile yapılan mukavele feshinin maliyeti de muhakkak oldu.

İtalyan gazeteci Fabrizio Romano, Ronaldo’nun Manchester United’dan alacağı olan 17 milyon Sterlin’i (yaklaşık 20 milyon Euro) bıraktığını yazdı.

AL NASSR’DAN REKOR TEKLİF

Manchester United ile yollarının ayrılmasının akabinde Cristiano Ronaldo’nun talipleri artıyor. Marca, Al Nassr’ın, Portekizli yıldıza teklif yaptığını öne sürdü. Ronaldo’nun, Suudi Arabistan’dan geçen yaz transfer devrinde gelen 2 yıllık 242 milyon Euro’luk öneriyi reddettiğine vurgu yapılırken, Al Nassr’ın da buna yakın bir teklif yaptığı söz edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir