Galatasaray, Emre Akbaba için kararını verdi!

Emre Akbaba gösterdiği performans ile Galatasaray’daki geleceğini değiştirdi. Dönem başında Fatih Terim tarafından takımda düşünülmeyen ve Aytemiz Alanyaspor’a kiralanan 29 yaşındaki futbolcu gösterdiği performans ile Cim-Bom’da tekrar değerlendirilmeye alındı.

Bu dönem Aytemiz Alanyaspor’da eski formunu bulan Emre Akbaba, Akdeniz temsilcisinin vazgeçilmez isimlerinden biri olmayı başardı. Galatasaray teknik grubu, 29 yaşındaki futbolcunun ortaya koyduğu bu performans sonrası kararını değiştirdi.

Sarı-kırmızılıların gözden çıkardığı bir isimken yine performansını arttırarak dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Emre Akbaba yeni dönemde kesimli formasına dönmeye hazırlanıyor.

EMRE AKBABA İLE MUKAVELE UZATILACAK

Galatasaray, kontratı biten Emre Akbaba ile yeni kontrat imzalamaya hazırlanıyor. Aytemiz Alanyaspor’da gösterdiği formu ve gelecek dönemden itibaren düşecek yolan yabancı kuralını göz önünde bulunduran sarı-kırmızılı grup, yerli yıldızını ekipte tutma kararı aldı.

EMRE AKBABA KENDİNİ BORÇLU HİSSEDİYOR

Cim-Bom’un 2018 yılında ezeli rakibi Fenerbahçe’nin elinden kaparak 4 milyon euro bonservis bedeli ile takımına kattığı Emre Akbaba’dan beklentisi epey yüksekti. Kesimli forma altında 2 defa çok önemli sakatlık geçiren ve uzun müddet alanlardan uzak kalan 29 yaşındaki futbolcu istenilen form seviyesini yakalayamamıştı.

Galatasaray taraftarının beklentisini karşılayamadığı düşünen Emre Akbaba, yeni mukavele ile formasına yine kavuşmak istiyor. Yeni dönemde daha başarılı olacağına ve kadrosuna büyük katkı sağlayacağına inanan deneyimli futbolcu, Galatasaray taraftarına olan borcunu da ödemek istiyor. (Akşam)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir