HaberTürk Sunucusu Ebru Baki Neden Yok? Ebru Baki Nerede, Kovuldu mu?

HaberTürk ekranlarının ilgiyle takip edilen programlarından Para Gündem’in sunucusu Ebru Baki gündemin öne çıkan ismi oldu. Geçtiğimiz günlerde program esnasında uykulu haliyle toplumsal medyada gündem olan Ebru Baki programda yer almayın merak konusu oldu. Baki’nin sevenleri bahisle ilgili araştırma yapmaya başladı. Pekala Ebru Baki neden yok, nerede? Ebru Baki neden gündemde, kovuldu mu?

Hadi ayrıntılara bakalım…

Sunuculuğunu Ebru Baki’nin üstlendiği Para Gündem, hafta içi her gün saat 09.00’da HaberTürk ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. 19 Aralık sabahı programın yayın akışında yer almaması dikkat çekti.

Geçtiğimiz günlerde ilgiyle takip edilen Para Gündem programının canlı yayında izleyenlerin gözünden kaçmayan bir olay yaşandı. Sunucu Ebru Baki’nin yayın esnasındaki uykulu hali toplumsal medyada gündem oldu.

Yaşanan olayın akabinde Baki’nin yerine Meltem Acet’in getirilmesi de dikkatlerden kaçmadı. Bir müddettir ekranlarda olmayan Ebru Baki hakkında yapılan araştırmalar da sürat kazanmış oldu.

Ebru Baki Neden Yok, Nerede?

Para Gündem sunucusu Ebru Baki’nin izinde olduğu için ekranlarda yer almadığı öne sürülüyor. Baki bir programının kapanışında ‘Sizden küçük bir müsaade için müsaade istiyorum. Hoş günlerde tekrar görüşmek dileğiyle hoşçakalın’ kelamlarını kullanmıştı. 

Konuyla alakalı Habertürk idaresinden ve Ebru Baki’den şimdi resmi bir açıklama da gelmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir