Kadın ve Erkeğin Aldatması Arasındaki Farktan Rusya’daki TikTok ve Twitch Cezasına: Bu Hafta TikTok Gündemi

Her hafta olduğu üzere bu hafta da TikTok magazininde sular durulmadı. Son günlerde yankı uyandıran Billie Eilish teorisinden, ‘Çeşme’den daha ucuz olur’ diyerek Yunan adalarına yemek yemeye giden gence kadar kadar… Hızlandırılmış TikTok çeşidiyle tüm hususlara 5 dakikada hakim olmanı sağlıyoruz. İşte bu haftanın ses getiren TikTok olayları.

1- TikTok’ta son günlerde Billie Eilish teorisi viral oldu. Teoriye nazaran muhakkak bir göz yapısına sahip olan beşerler genç yaşta hayatlarını kaybediyorlar yahut komplolara ve suikastlara kurban gidiyorlar.

2- TikTok’ta oğluyla birlikte çektiği görüntülerle tartışma yaratan anne gündeme oturdu. Birçok kişi görüntülerin ensest öge içerdiğini söyleyerek tenkitte bulundu.

3- TikTok ve Twitch, Rusya mahkemesinden ceza yedi. Tanınan toplumsal medya platformları idari ihlaller yaptıkları gerekçesiyle para cezasına çarptırıldı.

4- Genç bir TikTok kullanıcısı ‘Çeşme’den daha ucuz olur’ diyerek Yunan adalarına yemek yemeye gitmesiyle gündeme geldi.

5- TikTok’ta fenomen hâline gelen paklık uzmanı Geo, tuvalet temizleme tekniğini TikTok hesabında paylaştı.

6- ‘Kadının ve erkeğin aldatması ortasında fark var mı’? sorusuna karşılık veren psikolog TikToker anlattıklarıyla gündeme geldi.

6- TikTok’ta TikTokerların öve öve bitiremediği hayat kolaylaştırıcı ve pratik eserler viral oldu.

7- Amerika’da yaşayan bir TikTok kullanıcısı Colombia markasının fiyatlarını öğrenmek için bir mağazaya gitti. İçerik üreticisinin gösterdiği fiyatlar Türk takipçilerini şok etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir