Logitech’ten hibrit çalışma düzeni için yeni kulaklık ve kamera

Değişen çalışma şartlarına uygun ve iş dünyasının gereksinimlerine yanıt veren tahliller geliştiren Logitech, yeni eserleri Brio 500 web kamerası ve Zone Vibe kulaklığı tanıttı. 

Logitech tarafından gerçekleştirilen Mariposa araştırmasına nazaran, iş hayatındaki profesyonellerin yüzde 89’u dahili kameraların kullanışsız olması ve berbat manzara kalitesinden rahatsızlık duyuyor. Yeni geliştirilen Brio 500 web kamerası ve Zone Vibe kulaklık eserleri, çalışma hayatı ve oyun tecrübesinde kalite ve yüksek performans elde edilmesini sağlıyor. Hibrit çalışma nizamı için geliştirilen eserler, iş süreçlerinde verimlilliğin artmasına imkan tanıyor.      

Değişen çalışma şartlarında birçok profesyonelin çok da verimli olmayan bir donanıma sahip olduğunu belirten Logitech Görüntü Tahlilleri Genel Müdürü Scott Wharton, “Geliştirdiğimiz eserlerle iş dünyasına verimlilik katıyoruz. Yenilikçi eserlerimiz Brio 500 kamera ve Zone Vibe kulaklıklarımız sayesinde iş dünyasına kalite ve kolay ulaşılabilecek tahliller sunuyoruz. Brio 500 eserimizin özellikleri ortasında yer alan ‘Sunum Modu’, öğretmenler, dizayncılar, mimarlar ve pek çok meslek kümesi çalışanlarının görüntü üzerinden basitçe sunumlarını gerçekleştirebilmelerine imkan tanıyor” dedi.  

KALİTELİ SUNUMLAR İÇİN BRİO 500 WEB KAMERASI

Kurumsal çalışma dünyasındaki ses ve görüntü kalitesini artıran yeni Brio 500 web kamerası, imajlı görüşmelerde eşsiz bir tecrübe yaşatıyor. İmajlı görüşmelerin yüksek kalitede gerçekleşmesini sağlayan eser, yenilikçi özelliği ‘Sunum Modu’ sayesinde de masa üzerinde bulunan fiziki objelerin karşı tarafa çarçabuk gösterilmesini mümkün kılıyor. Yeni bir eklem sistemine sahip olan eser, toplantılarda yanlışsız imajın otomatik olarak yönlendirilmesini sağlıyor.   

Şık tasarımı ve üç farklı renk seçeneği (Grafit, Beyaz ve Gül) ile gelen eser, kullanıcılara ferdileştirme ve seçim özgürlüğü tanıyor. RightSight teknolojisiyle kullanıcıların hareket halindeyken dahi otomatik olarak odakta olmalarını mümkün kılan Brio 500, RightLight 4 özelliği sayesinde aydınlatmayı da otomatik olarak düzeltiyor.   

DAHA BERRAK VE EŞSİZ SES TECRÜBESİ SUNAN ESER SERİSİ: ZONE VİBE

Kurumsal çalışma ortamındaki seslerin daha kaliteli halde duyulmasını sağlayan Logitech’in birinci kablosuz kulaklığı olan Zone Vibe eser serisi, konfor ve performansıyla dikkat çekiyor. Üç farklı renk seçeneğine (Grafit, Beyaz ve Gül) sahip olan eserler, günlük kullanımda da ekstra konfor sunuyor. 185 gram yükünde olan Zone Vibe 100, Zone Vibe 125 ve Zone Vibe Wireless eser serisi, yumuşak örgü kumaşa ve hafızalı köpüğe sahip olarak geliyor.    

FARKLI GÖRÜNTÜ KONFERANS PLATFORMLARIYLA ÇARÇABUK ÇALIŞILABİLİYOR

Microsoft Teams, Google Meet ve Zoom sertifikasına sahip olan Brio serisi, çarçabuk takılıp çalıştırılabiliyor. Brio 500 ile Logitech Sync entegrasyonu sayesinde kurumların IT yöneticileri güncellemeleri süratli bir formda gerçekleştirebiliyor ve çalışanların kesintisiz olarak çalışmalarını mümkün kılıyor.   

Zone Vibe Wireless eseri ise çalışanlara şık bir manzara sunmasının yanı sıra net bir ses tecrübesi yaşatıyor. Logi Tune ve Logitech Sync özellikleri bulunan eserler, istenilen görüntü konferans platformunda çarçabuk kullanılabiliyor.

Logitech tarafından geliştirilen kamera ve kulaklık eser serileri, günümüzdeki hibrit çalışma sistemindeki tecrübeleri ileri düzeye taşıyor. Yerden bağımsız olarak çalışmayı mümkün kılan eserler, en düzgün performans, kalite ve verimlilik isteyenlerin tercihi oluyor.  

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK ELÇİLERİ

Karbon nötr sertifikasına da sahip olan Brio 500 ve Zone Vibe eser serisi, Logitech’in sürdürülebilir bir dünya prensipleri kapsamında geliştirildi. Brio 500 serisinin kesimleri yüzde 68 oranında, Zone Vibe serisinin modülleri ise yüzde 25 oranında geri dönüştürülmüş plastikten üretiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir