Mükemmel Eşleşme 2. son bölümde Kerem’den Pınar’a sürpriz evlilik teklifi! İşte Mükemmel Eşleşme son bölüm ve yeni bölüm fragmanı

Mükemmel Eşleşme son kısım tek kesim yayınlandı. TRT1 ekranlarında yayın hayatına geçtiğimiz hafta başlayan Harika Eşleşme’nin cuma akşamı seyirci ile buluşan son kısmında, Kerem’in Pınar’dan hoşlanmaya başlaması çarpıcı gelişmelerden oldu. Ailelerin tanışma yemeği bir birinden komik olaylara sahne olurken; görücü yolu evliliğe başta şiddetli karşı çıkan Kerem’in Pınar’a evlilik teklifi etmesi gözleri yeni kısma çevirdi. Harika Eşleşme dizisinin 2. son kısmını aşağıdaki ekrandan kesintisiz izleyebilirsiniz.

MÜKEMMEL EŞMEŞME SON KISIM İZLEME EKRANI

MÜKEMMEL EŞMEŞME 2. KISIMDA NELER OLDU?

Kerem ve Pınar’ın evlenmesini isteyen aileler, onları zorla buluşturmuş lakin başarılı olamamışlardır. Zira ne Pınar ne de Kerem için birinci buluşma yeterli geçmemiştir. Lakin ailelerin pes etmeye niyeti yoktur. Kerem ve Pınar bir birlerini bir daha görmek istemese bile aileler onları bir ortaya getirmek için ellerinden geleni yapar. Bu sefer hem Kerem’in hem de Pınar’ın yakın arkadaşlarını devreye sokan aileler, Kerem ve Pınar’ı bir ortaya getirmenin çok hoş bir formülünü bulmuştur!

Artık Kerem ve Pınar birebir yerde çalışmaya başlayacak ve mecburen birlikte daha çok vakit geçireceklerdir. Bu süreçte ikili ortasında sürpriz gelişmeler yaşanır. Bilhassa Kerem, bir arada vakit geçirdikçe Pınar’dan çok hoşlanmaya başlar ve onu her fırsatta görebilmek için türlü oyunlar oynar. Bu esnada Pınar’ın ailesi ve Kerem’in ailesi birlikte yemek yerler. Bir birini birinci kere gören aileler için bu yemek epey farklı geçecek ve bir birinden komik olaylar, eğlenceli anlar yaşanacaktır.

Kerem gün geçtikçe Pınar’dan daha çok etkilenmeye başlar, ailelerin de bir ortaya gelmesi işleri hızlandırır. Görücü adabı evliliğe başta şiddetli karşı çıkan Kerem, görücü tarzıyla tanıştığı Pınar’la evlenmeye karar verir. Kerem, Pınar’a sürpriz bir evlenme teklifi organize eder. Pınar’ın yansısı merak mevzusudur.

MÜKEMMEL EŞMEŞME 3. YENİ KISIM FRAGMANI YAYINLANDI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir