Özlem Yıldız, İstanbul’a döndü! ‘Son kez şort giyeceğim galiba’

SEÇKİN ŞENVARDAR/ Milliyet
Geçtiğimiz dönem Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Konuştukça’ programının sunuculuğunu yapan Hasret Yıldız, geçtiğimiz aylarda Klass Mükafatları Gala Seremonisi’ne katılmıştı. Yıldız, erkek çocuklarının anneyi kıskandığını belirterek, 15 yaşındaki oğlu Demir Serter’le yaşadığı bir olayı anlatmıştı. 

“ERKEK ÇOCUĞU ANNESİNİ KISKANIYOR”

Özlem Yıldız, “Arkadaşlar bu benim olağana dönmüş halim. İnanın tanıyamazdınız, kapkaraydım. Hatta bu akşam bu elbiseyi giymeden evvel oğlum gördü, ‘Bu kıyafetle gidemezsin, çok açık’ dedi. İnan giydim ve kaçtım. Erkek çocuğu annesini kıskanıyor lakin kıyafetim normal” formunda konuşmuştu.

BODRUM TATİLİNDE GÖRÜNTÜLENDİ

Yaz başı dönemi Bodrum’da açan Hasret Yıldız, sahilde görüntülenmişti. Plajda yakın arkadaşları Emine Ün ve İlgi Gövsa ile birlikte güneşlenerek sohbet eden başarılı model, Bodrum’un bunaltıcı sıcağına daha fazla dayanamayarak kendini denize atmıştı. Denizde dostlarıyla birlikte eğlenceli anlar geçiren Hasret Yıldız, fit fiziğiyle de genç modellere taş çıkardı, tüm bakışları üzerinde toplamıştı.

İlerleyen günlerde yeniden Bodrum’da görüntülenen Yıldız, şezlongda uzanarak güneşlenmişti. Bir orta yanında getirdiği kitabı çıkaran ünlü isim, bir saat boyunca kitap okumuştu. Yıldız’ın keyfi yerindeydi.

DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

Bodrum’daki tatiline devam eden hoş sunucu Hasret Yıldız, yeni yaşına Azka Otel’de girmişti. Azka Otel’in beachinde güneşlenen Yıldız’a, Azka Otel çalışanı tarafından çalgı ve davulla birlikte pastayla doğum günü sürprizi yapılmıştı.

Doğum günü için hazırlanan sürpriz pastayı oğlu Demir ile kesen Yıldız, “Bu hoş tertip için ve tertipte emeği geçen herkese teşekkür ederim” sözlerini kullanmıştı.

EDA ECE HAYRANI ÇIKTI

Sonbaharın gelişiyle tatilini bitiren Hasret Yıldız, önceki gün Nişantaşı City’s de görüntülendi. Ayaküstü basın mensuplarıyla sohbet eden Yıldız, tam bir Eda Ece hayranı olduğunu söyledi. Ünlü sunucu, “Tam bir Eda Ece hayranıyım. Pazartesi akşamları tüm işlerimi iptal edip, soluğu televizyon başında alıyorum. Çok seviyorum Eda’yı. Eda’nın oynadığı dizideki yaptığı replikle bayılıyorum” dedi. 

“GÜZELİM BODRUM’U BIRAKIP GELDİM”

Yaz boyunca Bodrum’da olduğunu ve daha yeni istanbul’a geldiğini söyleyen Hasret Yıldız, “Uzun bir ortadan sonra İstanbul’a geldim. Adapte olmaya çalışıyorum. Güzelim Bodrum’u bırakıp geldim. Havalarda soğumuş, bu yıl son kere şort giyeceğim galiba” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir