Parasını vermedi diye patronunu bıçaklayarak öldürdü

İstanbul İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Mahallesi’nde bulanan bir sanayi sitesinde Suriyeli olduğu belirtilen Ahmed O. argümana nazaran iş yerinden fiyatını alamadı. Bunun üzerine iş yerine gelen kuşkulu, işvereni Fikret Bittim ile tartışmaya başladı.

Tartışma kısa müddette hengameye dönüştü. İş yerinden çıkan ikili koridorda boğuşmaya başladı. Bu sırada Ahmet O. işvereni Fikret Bittim’i tekraren bıçakladı. Daha sonra olay yerinde kaçan kuşkulu yaklaşık bir dakika sonra tekrar olay yerine geldi. Kuşkulu yerden bir şey alarak tekrar kaçtı. İhbar üzerine olay yerine polis ve acil servis takımları sevk edildi.

Yaralı, olay yerinde yapılan birinci müdahalenin akabinde hastanede tedavi altına alındı. Fikret Bittim, hastanede yapılan bütün müdahalelere karşın kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Kuşkulu Ahmet O. bugün yapılan çalışma sonucunda yakalandı. Yaşanan o anlar ise etrafta bulunan güvenlik kameraları tarafından anbean kaydedildi.

“KEMİĞİ GÖZÜKÜYORDU”

Olayı gören Yusuf İnanç, “Ben aşağıdaki büfede çalışıyorum. Bağrışma sesi duydum. Çabucak üst çıkmaya çalıştım. Merdivenlerde eli bıçaklı birini gördüm. Buraya geldim biri bıçaklanmış yerde yatıyordu. Yanına gittiğimde çok kan kaybetmişti. Tişörtümü çıkartıp tampon yaptım. Bıçaklayan kişi geri geldi. Yerden bir şey alıp tekrar kaçtı. Yaralının durumu çok ağırdı. Omzunda çok ağır bir yara vardı. Kemiği gözüküyordu. Karnında da yaralar vardı fakat çok kan olduğu için göremedik” dedi.
Olayı gören Yusuf İtimat, “Ben aşağıdaki büfede çalışıyorum. Bağrışma sesi duydum. Çabucak üst çıkmaya çalıştım. Merdivenlerde eli bıçaklı birini gördüm. Buraya geldim biri bıçaklanmış yerde yatıyordu. Yanına gittiğimde çok kan kaybetmişti. Tişörtümü çıkartıp tampon yaptım. Bıçaklayan kişi geri geldi. Yerden bir şey alıp tekrar kaçtı. Yaralının durumu çok ağırdı. Omzunda çok ağır bir yara vardı. Kemiği gözüküyordu. Karnında da yaralar vardı lakin çok kan olduğu için göremedik” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir