Soygun için kazdığı tünelde sıkışıp kaldı; 8 saat sonra kurtarıldı

İtalya’nın başşehri Roma’da bir kişi, soygun için kazdığı belirtilen tünelde yolun çökmesi sonucu mahsur kaldı. Takımların uzun uğraşları sonucu 8 saat sonra kurtarılan şahsın, bir bankaya girmeye çalışan çetenin üyesi olabileceği belirtiliyor.

İtalya’nın başşehri Roma’daki bir caddede çökme meydana geldi. Çökmeyle birlikte çukur oluşurken, yolun altına tünel kazıldığı tespit edildi.

Yeni kiralanan boş bir dükkanda başlayan ve iki bankaya yakın bir noktada bulunan tünelden yardım çığlığı duyuldu. Olay yerine gelen kurtarma takımı, tünelde mahsur kalan adamı kurtarmak için ağır gayret harcadı.

8 saat süren çalışma sonucu kurtarılan kişi yaralı halde hastaneye kaldırıldı. Polisten yapılan açıklamaya nazaran çökmenin akabinde 3 kişi, kurtarma gruplarına haber verdikten sonra arabayla olay yerinden kaçarken, 2’si daha sonra yakalandı.

Polis, tünelde mahsur kalan kişinin bankayı soymaya hazırlanan çetenin üyesi olabileceği ve çetenin hafta sonunda banka soygunu yapmayı planladığı ihtimali üzerinde durulduğunu belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir