Soylu: Kılıçdaroğlu, kendisini ve arkadaşlarını cinsiyetsizleştirmek istiyorsa yapsın

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Esenyurt’ta bir düğün salonunda düzenlenen Karadeniz Hemşehri Buluşması’na katıldı

LGBTİ+’ları tekrar amaç gösteren Soylu, “Şimdi de LGBT diye bütün toplumumuzu cinsiyetsizleştirmeye çalışan bir anlayışı sistemimize koymaya çalışıyorlar. Kim cinsiyetsizleşmek istiyorsa cinsiyetsizleşsin. Kılıçdaroğlu, kendisini ve arkadaşlarını cinsiyetsizleştirmek istiyorsa yapsın. Allah bize ne emrediyorsa bir onu yaparız. Aile bizim için kıymetlidir, bayan bizim için kıymetlidir, erkek bizim için önemlidir” dedi.

‘BİTİRDİK DEMİYORUZ FAKAT KELAM VERİYORUM’

İçişleri Bakanı, son periyotta milletlerarası basında Türkiye’nin isminin giderek daha fazla uyuşturucu ticareti ile anılması hakkındaki tenkitlere de “Bitirdik demiyoruz fakat Esenyurtlu hemşehrilerime kelam veriyorum. Terörü nasıl temizlediysek uyuşturucunun da kökünü o denli kurutacağız. Daima söylüyoruz, bugün de söylüyorum okulların önünde uyuşturucu satan birini yakalarsa polisimiz ayaklarını kırsın” diye cevap verdi.

Soylu ayrıyeten, Avrupa ve Amerika’nın uyuşturucuya teslim olduğunu argüman ederek, “Şırıngayı ücretsiz dağıtıyorlar, narkotik büfeler kurdular. Almanya İçişleri Bakanı en son çıktı ‘belirli ölçüde kullanmak serbesttir’ diyor. Bizim de teslim olmamızı istiyorlar. Biz onların teslim olduğuna dünyanın en büyük operasyonlarını yapıyoruz, uyuşturucudan vefatları düşürüyoruz, rehabilitasyon merkezleri açıyoruz. Bizim kuşaklarımızı uyuşturmak ve sıhhatsiz bir hale getirmek istiyorlar” dedi. (HABER MERKEZİ)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir