Tartışma Büyüyor! Di Maria’dan Takım Arkadaşına Küfür Eden Adil Rami’ye Olay Yaratacak Sözler!

2022 Dünya Kupası final maçında Arjantin, Fransa’yı mağlup ederek kupayı müzesine götürdü. Maçın üzerinden günler geçmesine karşın iki kadro oyuncuları da toplumsal medyadan birbirlerini eleştirmeye devam ediyor. Son olarak Arjantinli kaleci Martinez’e küfür eden Fransız Adil Rami’ye yanıt Di Maria’dan geldi. Ayrıntılar haberimizde.

2022 Dünya Kupası’nda şampiyon, Fransa’yı penaltılar sonucunda mağlup eden Arjantin oldu.

Arjantin’in şampiyonluğa ulaşmasından sonra ise toplumsal medyada iki ekip oyuncuları ortasındaki tartışmalar sürat kazandı.

Geçtiğimiz günlerde bir periyot Fenerbahçe forması giyen, Fransa Ulusal Takım’ının eski stoperi Adil Rami, Arjantinli keleci Martinez’e küfür etmişti.

Di Maria, Adil Rami’nin bu paylaşımından sonra ekip arkadaşı Emiliano Martinez’i savundu ve Rami’ye şu sözlerle cevap verdi: “Martinez dünyanın en âlâ kalecisi. Git öbür yerde ağla.”

2018’de Dünya Kupası’nı kazanan Adil Rami de Di Maria’nın ulusal kadroda ağladığı fotoğrafı göstererek “Bana öğretebilir misin?” diyerek yanıt verdi.

Martinez’i Adil Rami’ye karşı savunan bir öteki isim de Paredes oldu. Rami’nin görüşlerine katılmayan Paredes, “Evet Rami, artık ağlamadan söyle” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir