Adım Farah 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Adım Farah yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Dizinin 3. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanır?

Adım Farah, O3 Medya imzalı, birinci kısmı 1 Mart 2023 tarihinde yayımlanan, direktörlüğünü Recai Karagöz’ün üstlendiği, senaryosunu Deniz Dargı, Cem Görgeç ve Cenk Boğatur’un kaleme aldığı dram tipindeki Türk televizyon dizisidir. Adım Farah 3. kısım fragmanı yayınlandı mı? Adım Farah yeni kısım fragmanı çıktı mı? Dizinin 3. kısım fragmanı ne vakit yayınlanır?

ADIM FARAH 3. KISIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin bugün yayınlanacak olan 2. kısmının akabinde 3. kısım fragmanının yayınlanması bekleniyor. Şimdi yeni kısım fragmanı çıkmadı.

ADIM FARAH 2. KISIMDA NELER OLACAK?

Farah bir kere daha yazgısından kaçamamış Tahir’e yakalanmıştır.

Ali Galip’in hayatını kurtarması onu şimdilik hayatta tutarken Tahir’le bir arada Ali Galip’in kendisi için vereceği kararı beklemeye başlar. Ali Galip’in hayatını kurtaran ancak öte yandan oğlunun hayatını tehdit eden bu bayanla ve onun oğluyla ilgili aldığı karar Farah’a şimdilik nefes aldırsa da gelecek meçhuldür.

Tahir ise Ali Galip’in asıl kararıyla bir çıkmaza girer. Hayatı boyunca ona sahip çıkan işverenin her buyruğunu yerine getiren Tahir, bu sefer kalbi ve aklı ortasında bir yerde sıkışıp kalır. Günahsız bir bayanın canını alıp hasta bir çocuğun bu hayatta annesiz kalmasına sebep mi olacak yoksa Farah’ın hayatta kalmasına yardımcı mı olacaktır?

Zaman azalırken Mehmet de adım adım cinayet gecesi Tahir’in otomobilindeki bayanın kim olduğunu çözmeye yaklaşır. Gönül ise çocukluk arkadaşının katiliyle yakın bir bağlantı kurmak üzere olduğunu farkında bile değildir.

ADIM FARAH KONUSU NEDİR?

Farah (Demet Özdemir), 28 yaşında İranlı bir bayandır. 6 sene önce İran’dan Fransa’ya kaçarken İstanbul’da durmak zorunda kalır zira gebe olduğunu öğrenmiştir. Kaçak olarak burada yaşamaya başlar. Üstelik, oğlu Kerimşah’ (Rastin Pakhanad)’ın az rastlanan bir hastalığı vardır. Bağışıklık sistemi doğuştan çok zayıf olduğundan, Kerimşah hastalıklara açıktır. Bu yüzden steril bir ortamda yaşamak zorundadır. Tıp eğitimi almış olmasına karşın, Farah kaçak olarak İstanbul’da temizlikçi olarak çalışmaktadır. Farah’ın hayattaki gayesi oğlu Kerimşah’ın sıhhatine kavuşması ve olağan çocuklar üzere bir hayatı olabilmesidir. Bir an önce para biriktirip oğlunun tedavisini tamamlayıp tekrar Fransa’ya gidecektir.

Ancak Farah’ın dünyası bir gecede alt üst olur. Paklığa gittiği bir yerde mafyanın işlediği bir cinayete şahit olur ve Tahir Lekesiz (Engin Akyürek) ile tanışır. Farah, canı kıymetine olay yerini hiçbir iz bırakmadan temizler. Lakin cinayetin görgü şahidi olduğu için mafya öldürülmesini ister ve bu misyon Tahir’e verilir. Tahir, mafya başkanının yanında büyümüş, kimsesiz, yalnız bir adamdır. Ölen kişinin polis olduğu ortaya çıkınca Farah için işler daha da içinden çıkılmaz hale gelir. Bir yandan da polis Mehmet (Fırat Tanış) tarafından sıkıştırılmaktadır.

Tahir ve Farah bu mevt kalım çıkmazında önüne geçemedikleri hisleriyle da sınanacaklardır.

ADIM FARAH OYUNCU KADROSU

Demet Özdemir – Farah Erşadi

Engin Akyürek – Tahir Lekesiz

Fırat Tanış – Mehmet Koşaner

Senan Kara – Vera Akıncı

Lale Başar – Perihan Koşaner

Oktay Çubuk – Kaan Akıncı

Mert Doğan – Bekir

Derya Pınar Ak – Gönül Koşaner

Kemal Burak Alper – İlyas

Rastin Paknahad – Kerimşah

Ali Sürmeli – Orhan Koşaner

Mustafa Avkıran – Ali Galip Akıncı

Alper Türedi – Hamza

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir