AK Partili O Başkan İstifa Etti: ‘Gördüğüm Lüzum Üzere…’

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba, parti üyeliğinden ve milletvekilliğinden istifa etmesi sonrası Bilecik’te AK Parti Pazaryeri İlçe Lideri İsmail Soydan da misyonundan istifa ettiğini duyurdu.

Peş peşe istifalar yaşandı

AK Parti 2023 seçimleri için hazırlıklarına sürat verdi. Ancak  AK Parti teşkilatlarında son periyotta peş peşe istifalar yaşandı. Önce AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba, parti üyeliğinden ve milletvekilliğinden istifa etti. Artık de Bilecik’te AK Parti Pazaryeri İlçe Lideri İsmail Soydan, vazifesinden istifa ettiğini açıkladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, teşekkür etti

İsmail Soydan, istifasına ait toplumsal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu. Soydan, açıklamasında şunları söyledi:

‘Büyük bir onurla yürüttüğüm AK Parti Pazaryeri İlçe Başkanlığı misyonundan gördüğüm gerek üzere bugün itibariyle ayrıldığımı siz bedelli hemşerilerimize bildirmek istiyorum. 2019 yılında beni bu vazifeye layık gören Başta Genel Liderimiz ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Teşkilat Liderimiz Erkan Kandemir’e, o periyodun AK Parti Bilecik Vilayet Lideri Fikret Karabıyık’a ve birlikte yol yürüdüğüm her biri birbirinden değerli dava arkadaşlarıma Güç ve Tabi Kaynaklar Bakanımız Sayın Fatih Dönmez’e, eski Bakanlarımızdan Prof. Dr. Nabi Avcı’ya Devlet Bakanımız Sayın Prof. Dr. Yalçın Akdoğan’a evvelki devir AK Parti Bilecik Milletvekilimiz Fahrettin Poyraz’a Sıhhat Bakan Yardımcısı Halil Erdemir’e, Strateji Geliştirme Lideri Mehmet Mut’a AK Parti Bilecik Milletvekilimiz Selim Yağcı’ya Vilayet Liderimiz Serkan Yıldırım’a Vilayet Bayan Kolları Liderimiz Memnun Selen Haşit’e Vilayet Gençlik Kolları Lideri Muhammed Karadayı’ya ilçe Bayan Kolları Liderimiz Büşra Kanat’a, evvelki periyotlarda ilçemizde misyon yapmış ilçe liderlerimize ve Belediye Liderimiz Zekiye Tekin’e teşekkür ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir