Barcelona’nın formalarını tanıttı! Satış rekoru kırıldı, Evgeniya Lvovna’ya büyük ilgi

Barcelona gelecek dönem giyeceği formaları kısa bir mühlet evvel tanıttı. La Liga devinin forma tanıtımında ünlü model Evgeniya Lvovna da yer aldı. Evgeniya Lvovna’nın tanıtımında yer aldığı formalar rekor düzeyde satışa ulaştı. Barcelona’nın formalarını tanıtan hoş modele övgü dolu yorumlar geldi.

1.3 MİLYON TAKİPÇİSİ BULUNUYOR

Barcelona’nın yeni dönem formalarını tanıtan ünlü model Evgeniya Lvovna toplumsal medyada taraftarların ilgi odağı oldu. Hoş modelin Instagram hesabını çok sayıda kullanıcı takibe aldı. Evgeniya Lvovna’nın etkin takipçi sayısı 1 milyon 300 bini geçti.

SATIŞ REKORU KIRILDI

İspanyol basını Evgeniya Lvovna’nın tanıttığı formaların rekor düzeyde satış sayısına ulaştığını tez etti. Forma satışındaki yüksek sayılara hem Evgeniya Lvovna’nın hem de yeni transferlerin büyük bir tesirinin olduğu öne sürüldü.

YILDIZ TRANSFERLER

Barcelona’da yeni dönem öncesi takımdaki eksik bölgelere epey ünlü isimler dahil edildi. Savunma sınırına Chelsea’den Andreas Christensen geldi. Milan’dan ayrılan Franck Kessie orta saha rotasyonuna dahil edildi. Santrafor mevkisi için Bayern Münih’ten Robert Lewandowski ile mutabakat sağlandı. Sağ kanat bölgesine de Leeds United’dan Raphinha geldi.

DEPLASMAN FORMASI TARİHE VURGU YAPTI

Barcelona kısa bir mühlet evvel 2022-2023 döneminde giyeceği deplasman formaısnı da tanıttı. La Liga devi, Katalonya’da düzenlenen 1992 Olimpiyat Oyunları’nda kullanılan yerleri içeren ve beş olimpiyat halkasının renklerini de içeren bir forma üretti. Barcelona kentinin haritası da deplasman formasının üzerine işlendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir