Bitmeyen Tartışma! Di Maria’nın Eşinden Adil Rami’ye Cevap Gecikmedi

Dünya Kupası finalinden sonra Emiliano Martinez, Fransız yıldız Mbappe ile dalga geçmiş, eski Fransa Ulusal Kadro stoperi Adil Rami de Arjantinli kaleci Martinez’i eleştirmişti. Bu sefer de hususa Di Maria’nın eşi Cardoso dahil oldu. Ayrıntılar haberimizde.

2022 Dünya Kupası’nın en çok reaksiyon çeken oyuncusu Emiliano Martinez’in başlattığı tartışmalara her geçen gün yeni bir isim daha dahil oluyor.

Martinez, final maçından evvel ve kutlamalar sırasında Fransa’nın genç yıldızı Kylian Mbappe ile dalga geçmişti.

Martinez’in açıklamaları ve hareketleri sonrasında Fransa’nın eski stoperi Adil Rami, toplumsal medyadan Martinez’e reaksiyon göstermişti.

Adil Rami’nin toplumsal medyadaki paylaşımından sonra Di Maria da kadro arkadaşı “dünyanın en âlâ kalecisi” olarak Martinez’i savunmuştu.

Adil Rami de karşılık olarak Di Maria’nın ağladığı bir fotoğrafı göstererek “bana ağlamayı öğretebilir misin?” halinde bir yanıt vermişti.

Fransız oyuncuya bu sefer Di Maria’nın eşi Jorgelina Cardoso karşılık verdi. Cardoso karşılığında Rami’nin eski eşi Pamela Anderson ile ortasındaki bağlantıya değindi.

Cardoso, açıklamasında şu sözlere yer verdi:‘ Di Maria, size nasıl ağlayacağınızı, bayanlara nasıl daha uygun davranacağınızı ve finallerde gol atmayı öğretebilir. Yeni yılınız kutlu olsun.’

Pamela Anderson ve Adil Rami’nin Mayıs 2017’de başlayan ilgileri 2019 yılının Haziran ayında sona ermişti.

Pamela Anderson, ayrılmalarının sebebini şu sözlerle anlatımıştı:

‘Rami’den ayrılma sebebim yalnızca ihanet değil. Şiddet görüyordum. Geçen yaz Los Angeles’ta saçlarımdan çekerek itmişti beni. İki elimi de ezdi. Hastaneye gitmem gerekiyordu. Uzun müddet su şişesi açamıyordum. Tam bir canavar gibiydi’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir