Eczaneden krem, şampuan ve cinsel performans artırıcı ilaçları çaldılar!

Erzurum’da, kapısını kırıp girdikleri eczanenin deposundan cinsel performans artırıcı ilaçların da olduğu yaklaşık 10 bin liralık eser çalan Cihangir B. ve Şahin D., yakalanıp, tutuklandı. 

25 Kasım günü saat 23.00 sıralarında, Yakutiye ilçesinde meydana gelen olayda, iki kişi, kapısını kırıp girdikleri eczanenin deposundan krem, şampuan, bayan kol saati ve cinsel performans artırıcı ilaçları alıp kaçtı. Sabah iş yerine geldiğinde olayı fark eden eczacı, durumu polise bildirdi.

Erzurum Emniyet Müdürlüğü Hırsızlık Ofis Amirliği grupları, iş yerininkinin de olduğu toplam 32 kameradan 102 saatlik güvenlik kamerası imajını inceledi.

Olayın şüphelileri olduğu tespit edilen, hırsızlıktan çok sayıda kabahat kayıtları bulunan Şahin D. ile Cihangir B., 1 hafta ortayla saklandıkları meskende yakalanıp gözaltına alındı.

Emniyetteki tabirlerinin akabinde adliyeye sevk edilen Cihangir B. ve Şahin D., 16 Kasım- 5 Aralık tarihleri ortasında gerçekleştirdikleri 4 farklı hırsızlık olayından tutuklandı.

Şüphelilerin depodan yaklaşık 10 bin liralık eser çaldığını söyleyen eczacı Ömür Alemdar, “Eczanenin çabucak altında depo var. Kapıyı kırarak içeri girmişler. Krem, şampuan bayan kol saati ve cinsel performans artırıcı ilaçlardan almışlar. Bunları artık kendileri mi kullanacak, arkadaşları için mi aldılar bilemiyorum. Hırsızlar depodan çıkarken alt kattaki tuvaleti de kullanmış, temizlemeden çıkmışlar” diye konuştu. (DHA)

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir