İki kardeşin kavgasında çocukları da karıştı: 1 ölü

Aydın’ın Nazilli ilçede balıkçılık yapan Felemez Ö. oğlu Davut Ö. ile Nazilli Balık Hali’ne geldi. Baba-oğul, halde ortalarında bir müddettir pazar yeri konusunda gerginlik yaşadıkları kardeşi Alican Ö. ve onun oğlu Ertan Ö. ile karşılaştı. İki kardeş ortasında çıkan tartışma kısa bir sonra hengameye dönüştü. İki kardeşin oğullarının da hengameye karışması sonucu olay büyüdü.

İddiaya nazaran, Alican Ö. ve kardeşinin oğlu Ertan Ö. ikiliye satırla saldırdı. Bu sırada Felemez Ö. ile oğlu Davut Ö. yanlarında taşıdıkları tabancayla peş peşe ateş etmeye başladı. Olayda evli ve bir çocuk babası Ertan Ö., boğazına ve göğsüne isabet eden kurşunlar sonucu kanlar içerisinde yere yığıldı. Ertan Ö.’nün babası Alican Ö. de bacağından yaralandı. Etraftakilerin ihbarıyla olay yerine polis ve sıhhat grupları sevk edildi. Ağır yaralı Ertan Ö. ve babası Alican Ö. ambulanslarla Nazilli Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Ertan Ö. tüm müdahalelere karşın burada hayatını kaybetti. Felemez Ö. ve oğlu Davut Ö. olay yerinden kaçtı. Baba-oğul olaydan bir mühlet sonra tabancalarıyla birlikte polise teslim oldu.

Felemez Ö. ve oğlu Davut Ö.’nün cinayeti işlediklerini itiraf ettikleri öğrenildi. Gruplar, Ertan Ö.’nün hangi tabancadan çıkan mermiyle hayatını kaybettiğini belirlemek için olayın yaşandığı etraftaki güvenlik kameraları manzaralarını incelemeye aldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir