Kayseri protokolü iş dünyası ile buluştu

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Ulusal Savunma Bakanı Hulusi Akar’ın Kayseri’deki temasları kapsamında, vatandaşlar başta olmak üzere kentteki esnaf, kurum ve sivil toplum kuruluşları ile bir ortaya gelen Lider Büyükkılıç ve beraberindeki heyet, kentteki Kayseri Sanayi Odası (KAYSO), Kayseri Ticaret Borsası (KTB) ve Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’ne (KOSB) ziyarette bulunarak iş dünyasının temsilcileri ile görüştü.

BÜYÜKKILIÇ İLE AKAR KENTTEKİ HER KESİM İLE BİR ORTAYA GELİYOR

Kayseri’de vatandaşlar, esnaflar, siyasi partiler, ilçe ziyaretleri üzere pek çok kişi ve kurumla kucaklaşarak görüşlerini, taleplerini ve hislerini paylaşan Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç ve Ulusal Savunma Bakanı Hulusi Akar ile beraberindeki heyet, bu kere de iş dünyasının temsilcileri olan KAYSO, KTB ve KOSB yöneticileri ve üyeleri ile bir ortaya geldi.

İş dünyası buluşmasında, Organize Sanayi Bölgesi İdare Konseyi Lideri Mehmet Yalçın’ı ziyaret eden Lider Büyükkılıç ve Akar’a, milletvekili adayı Hüseyin Okandan da eşlik etti.

Bölge Müdürlüğü binasında, samimi ve sıcak ortamda gerçekleşen ziyareti kıymetlendiren Büyükkılıç, “Milli Savunma Bakanımız Sayın Hulusi Akar ile birlikte Organize Sanayi Bölgesi İdare Konseyi Lideri Sayın Mehmet Yalçın’ı ziyaret ettik. Misafirperverliği için OSB İdare Heyeti Liderimiz Mehmet Yalçın’a teşekkür ediyorum” dedi. Lider Yalçın da Büyükkılıç ve Akar’a Kayseri’ye hizmetlerinden ötürü teşekkür etti.

Başkan Büyükkılıç ve Bakan Akar, öte yandan Kayseri Ticaret Borsası’nı ziyaret etti. Büyükkılıç ve Akar, Ticaret Borsası İdare Konseyi Lideri Recep Bağlamış ve idare heyeti üyeleri ile istişarelerde bulundu.

Ticaret Borsası ziyaretini kıymetlendiren Lider Büyükkılıç, “Sayın Bakanımız ile birlikte yaptığımız ziyaretlerimize Kayseri Ticaret Borsası ile devam ettik. Misafirperverliği için Ticaret Borsası İdare Şurası Lideri Sayın Recep Bağlamış ve idaresine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Ticaret Borsası İdare Konseyi Lideri Recep Bağlamış ise Büyükkılıç ve Bakan Akar’a her istikametiyle gelişen Kayseri’ye katkılarından ötürü teşekkür etti.

Ziyaretlerinde, Kayseri Sanayi Odası Lideri Mehmet Büyüksimitci’nin konuğu olan Lider Büyükkılıç ile Bakan Akar ve beraberindeki heyet, sanayicilerin talep ve niyetlerini dinledi. KAYSO’daki ziyareti pahalandıran Büyükkılıç, “Milli Savunma Bakanımız Sayın Hulusi Akar ile birlikte KAYSO Liderimiz Sayın Mehmet Büyüksimitci’nin konuğu olduk, beklenti ve fikirlerini dinledik. Verimli bir buluşma oldu. Samimi konukseverlikleri için teşekkür ediyorum” tabirlerinde bulundu.

Büyüksimitci ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti söz ederek, Bakan Akar ve Lider Büyükkılıç’a ziyaretleri hasebiyle teşekkür etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir