Kılıçdaroğlu: Millet İttifakı üzerinde de baskılar var

CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Aydın’daki ziyaretlerine devam ediyor. Aydın Büyükşehir Belediyesi ve Kuşadası Belediyesi Toplu Açılış ve Temel Atma Töreni’nde konuşan Kılıçdaroğlu’nun Millet İttifakı’ndan bahsederken, “Altı başkan bir ortaya geldik” dedi.

Kılıçdaroğlu’nun konuşmalarından öne çıkanlar:

DİZ ÇÖKMEYECEĞİZ: Çabucak çabucak her alanda baskılar var. Baskı nereden ve kimden gelirse gelsin asla ve asla diz çökmeyeceğimiz kelamını veriyorum size. Onların feriştahı da gelse diz çökmeyeceğiz.

KİMSE ZİYAN ETMEMELİ: Alın teri döken herkes kazanmalı. Hiç kimse ziyan etmemeli. Kimsenin ziyan etmediği, alın terinin bedel bulduğu hoş bir Türkiye’yi vadediyorum sizlere. Bunu yapacağız, birlikte yapacağız.

ALTI BAŞKAN BİR ORTADAYIZ: Millet İttifakı… Her birimiz başka partiyiz. Altı önder bir ortadayız. Demokrasi için bir ortadayız. Bayan erkek eşitliği için bir ortadayız. Türkiye’nin bozulan sisteminin düzeltilmesi için bir ortadayız. Adaleti gerçekleştirmek için bir ortadayız. Devlet idaresinde liyakat olsun diye bir ortadayız. İstanbul Mukavelesi en kısa müddette tekrar hayata geçsin diye bir ortadayız. Ülkenin prestijini, saygınlığını korumak için bir ortadayız. Hiçbir çocuğun bu bereketli topraklarda yatağa aç girmemesi için bir ortadayız. Bütün bunların sağlanması için bir ortaya geldik, Millet İttifakı’nı kurduk. Millet İttifakı üzerinde de baskılar var. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir