Kılıçdaroğlu ve Akşener, toplu açılış törenine katıldı

Çukurova Belediyesi önünde düzenlenen ‘8,5 yılda 8’inci Toplu Açılış ve Temel Atma Töreni’ne Cumhuriyet Halk Partisi Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Bursa’dan geldi. İYİ Parti Genel Lideri Meral Akşener ise gündüz saatlerinde Kozan ve İmamoğlu ilçelerinde gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerinin akabinde katıldı. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Lideri Mansur Yavaş, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Adana Büyükşehir Belediye Lideri Zeydan Karalar’ın da katıldığı merasimde konuşan Çukurova Belediye Lideri Soner Çetin, iki lideri Adana’da ağırlamaktan onur duyduklarını kaydetti.

‘SANDIĞA GİDİN’

Başkan Çetin’in konuşmasının akabinde kürsüye davet edilen CHP lideri Kılıçdaroğlu, “Sizden sadece bir şey istiyorum. Sandığa gideceksiniz sandık gelecek ve oy kullanacaksınız. Sandığa gidin oyunuzu kullanın. Her bir oyunuzun demokrasi için çok ancak çok ehemmiyeti var. Demokrasiyi getireceksiniz. O nedenle sakın ola ki seçim sırasında ‘bu sefer de gitmeyim, oy kullanmayayım’ demeyin. Sandığa gidin ve Türkiye’nin mukadderatını değiştirin” dedi.

Kılıçdaroğlu’nun konuşmasının akabinde Lider Soner Çetin, Kılıçdaroğlu ve Meral Akşener’e Atatürk portresi takdim etti.

Kılıçdaroğlu ile Akşener, açılış merasiminin akabinde Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ın oğlu Mert Karalar ile Betül Özen’in düğününe katılacak. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir