Malatya Doğanşehir’de devir teslim

MALATYA (İGFA) – Doğanşehir Belediye Başkanlığı’na seçilen Mehmet Bayram, evre teslim merasimiyle misyonu Bir Önceki Dönem Belediye Başkanı DuraliZelyurt’dan devraldı. Başkan Mehmet Bayram mazbatasını İlçe Seçim Kurulu Lideri Hakim Mehmet Yasin Yalçın’ın elinden aldıktan sonra belediyeye geldi.

Başkan Bayram, belediye önünde ağır ve coşkulu bir kalabalık ile vatandaşlar tarafından karşılandı.

Başkanlık makamında gerçekleşen merasimde Bir Önceki Belediye Başkanı DuraliZelyurt koltuğu yeni Belediye Lideri Mehmet Bayram’a devretti ve Bayram alkışlar eşliğinde misyonu bölüm aldı.

Belediye binası önünde düzenlenen periyot teslim merasiminde konuşan Cumhuriyet Halk Partisi Malatya Vilayet Lideri Barış Yıldız, “Yeniden Doğanşehir’i partimize kazandıran, laik gören ve oy veren tüm Doğanşehirlilere çok teşekkür ediyorum. Mehmet Bayram liderime misyonunda muvaffakiyetler diliyorum.” dedi.

Doğanşehir Belediye Başkanı Mehmet Bayram devir teslim merasiminde yaptığı konuşmada, daima birlikte başardıklarının altını çizerek, “Bize takviye veren vermeyen herkese teşekkür ediyorum. Kimsenin değil, herkesin ve herkesimin tüm Doğanşehir’in Lideriyim. Ayrıştırmayacağız, ötekileştirmeyeceğiz. Daima birlikte Doğanşehir’imize hoş hizmetler yapacağız. Bu seçimin galibi demokrasidir ve Doğanşehir halkının özgür iradesidir. Bizler her kesimin başkanı olacağız, hak hukuk adalet terazisinde hareket edeceğiz. Vatandaşın hakkını vatandaşa vereceğiz bu belediyenin kapısı size daima açık olacak tabi ki lakin vatandaşımızın bizlere gelmesine gerek yok biz onların ayağına gideceğiz daima alanda olacağız. Hiçbir vakit makamda oturan biri olmadım ve olmayacağım her vakit alanda sizlerin içinde olacağım. Doğanşehir yorgun Doğanşehir yıkık sizler bize inandınız bu Doğanşehir’i ayağa kaldırmak boynumuzun borcu. Çiftçisinden, esnafına, hayvancısına, vatandaşına, gencine, yaşlısına en hoş formda hizmet edeceğiz. Biz bu makama gelmeden evvel sizlerle projelerimizi paylaşırken yapabileceklerimizi taahhüt ettik ve bu yapacaklarımı acil aksiyon planı ile başlatacağız kentin canlılığını arttıracağız. Üzerimize çok iş düşüyor Doğanşehir’i ayağa kaldırırken siz bedelli çalışanlarıma de çok iş düşüyor birlikte bu yükü sırtlayacağız.” diye konuştu.

Malatya Milletvekili Veli Ağbaba ise seçimi kazanan Belediye Başkanı Mehmet Bayram’a başarılar dileyerek Doğanşehir’in yanında olduğunu belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir