Mehmet Savran’dan iki mahalleye ziyaret

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Nevşehir Belediye Lideri Dr. Mehmet Savran, belediye gruplarının çalışmalarını yürüttüğü mahallelerde incelemelerini sürdürüyor. Savran, son olarak Kıratlıoğlu ve Mehmet Akif Ersoy mahallelerinde incelemelerde bulundu.

Beraberinde Lider Yardımcısı Ersin Erol ile gittiği mahallelerde, belediye takımlarının 2022 yılında gerçekleştirdiği çalışmaları yerinde inceleyen ve 2023 yılı yatırım programında gerçekleştirilecek çalışmalar hakkında bilgi alan Savran, mahalle muhtarları ile de bir ortaya geldi.

Mahalle muhtarları Hasan Özdemir ve Ali Karaaslan ile istişarelerde bulunan Savran, mahalle sakinlerinin de talep ve tekliflerini dinledi.

Nevşehir Belediyesi olarak epey ağır bir çalışma devrini geride bıraktıklarını kaydeden Savran, “İnşaallah 2023 yılında da kentimize hizmet etmek için büyük bir efor göstereceğiz. Şimdiden yeni yılda mahallelerde yapacağımız yatırımlarımız ile ilgili çalışma takvimimizi oluşturuyoruz. Vatandaşlarımızdan gelen talepleri de göz önüne alarak tekrar ağır bir çalışma devrine gireceğiz.” Dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir