Rojin: Annelik duygusu enteresan

Rojin, “Beyefendi 7.5 aylık ve 1.5 kilo doğdu. ‘Ülkemde doğmak istiyorum’ dedi. Mama ve sütle artık 3.5 kilo oldu. Biraz nefes sorunu vardı lakin o da geçti, şükür. Annelik duygusu enteresan. Bir yandan acı çekiyorsunuz, bir yandan memnunsunuz. Hormon festivalindeyim. ‘Uykusuz Her Gece’ kesimini uzun hava olarak okuyorum” formunda konuştu.

“TIKLANMA SAYILARI İNANDIRICI DEĞİL”

Bir ay evvel Esmeray’ın ‘Unutama Beni’ modülünü Nuri Harun Ateş’le düet yaptığını belirten Rojin, “Şu an dijital platformlarda var. Müziklerin tıklanmalara inanmıyorum. Dijital bu kadar ağır olunca, orada da bir şeyler dönmeye başladı. Hiç konser vermemiş insanların müziklerine bakıyorsunuz, 7-9 milyon tıklanma almış. Başkalarına bakıyorsunuz kaç yıllık sanatçı. İnandırıcı değil. Bir günde 300 milyon insan izliyor, o kadar insan yok Türkiye’de. O yüzden garip geliyor” dedi.

“ALBÜM SATIŞI KALMADI”

42 yaşındaki sanatçı, “22 yıldır bu işin içinde olan biri olarak söylüyorum, evvelce bu işin nabzını Beyoğlu tutardı. Albümler Beyoğlu’nda bittiği vakit ‘Tamam’ derdik. Artık tıklamalara bakılıyor oldu. Fiziki olarak satış kalmadı” tabirlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir