Şevval Şahin’den ‘Burak Ateş’le aşk’ iddialarına yanıt

Çağla Şıkel ve ünlü bir markanın iş birliği ile hazırlanan SS’22 koleksiyonu gerçekleşen özel bir davetle görücüye çıktı. İş, sanat ve cemiyet hayatından ünlü isimler de yeni koleksiyonu görmek için davette bir ortaya geldi.

40 modülden oluşan koleksiyonun tanıtımında Çağla Şıkel ile birlikte podyumu Şevval Şahin de paylaştı. Davete katılanlar ortasında Bengü, Murat Dalkılıç, Berna Ataman, Ezgi Eyüboğlu, Özge Ulusoy, oyuncu Aslıhan Karalar, Laura Margarita, Emel Yıldırım,  modacı Hakan Akkaya, Cihan Acar,  Mina Ceran, Enis Arıkan, müzikçi Alya, Zeynep Özkaya, Gizem İtimat, Deniz Baysal ve müzisyen eşi Barış Yurtçu göze çarptı.

ŞEYMA SUBAŞI İLE TATİLDE GÖRÜNTÜLENDİ

Instagram hesaplarından yayınladıkları tatil pozlarıyla sıkça isimlerinden kelam ettiren Şeyma Subaşı ve Şevval Şahin, evvelki gün Bodrum Demirbükü Koyu’nda birlikte tatil yaparken görüntülendi.

Yaz sıcağının kendini yeterlice hissettirdiği günlerde soluğu Ege’de alan Subaşı, kendisi serin sulara bıraktı. Tüm bakışları üzerlerinde toplayan ikilinin sevincinin bir oldukça yerinde olduğu gözlendi.

“DOĞANIN DÖNGÜLERİNE AHENK SAĞLAYIN”

Şahin’den son olarak bikinili bir tatil paylaşımı geldi. Paylaşımına ise İngilizce sözlerle not düşen Şahin, Türkçe’si “Doğanın döngülerine ahenk sağlayın. Gerektiğinde yavaşla. Gerektiğinde dinlenin. Gerektiğinde başla. Ve kendinizin büsbütün çiçek açmasını beklerken sabırlı olun” olan bir yazıyı paylaştı.

EKLERE ‘ECLAIR’ DEDİ

Şahin; geçtiğimiz haftalarda yaptığı paylaşım ile isminden kelam ettirmişti. Model, beğendiği bir kutu ekleri takipçileriyle paylaşmıştı. Şevval Şahin, fotoğrafa, “Hayatımda yediğim en en en güzel eclair, delireceğim bütün kutuyu artık bitirebilirim” notunu düşmüştü. Şahin’in eklere “eclair” demesi, toplumsal medyada gündem olmuştu.

Ünlü isim, sonrasında gelen tenkitlere karşılık vererek, “Şimdi tüm sorun ekleri İngilizce ve Fransızca’da olduğu üzere eclair diye yazdım diye mi?” sözünü kullanmıştı.

“BEYNİME O DENLİ KAYIT OLMUŞ”

Şahin ayrıyeten, “Beynime o denli kayıt olmuş, süratlice o denli yazdım ne yapayım, abartmayın” diyerek eklemişti. Ünlü model, ‘eclair’ sözünün manasının Vikipedi’den alınan bir manzarasını de paylaşmıştı.

 

“GİYDİĞİM İÇİN ÇOK MUTLUYUM”

Gecede podyuma çıkan Şevval Şahin, gece sonu basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Şahin “Burada olmak çok keyifli. Birinci bu markayı giydiğimde ben tacımı veriyordum. Bu türlü bir markayı giydiğim için çok mutluyum” dedi.

“BEN YENİ NESLİ TEMSİL EDENLERDENİM”

Muhabirlerin “Son devirde siz baş model oluyorsunuz. Çağla Hanım’ın yeni veliahtı üzere yorumlar geliyor. Siz neler söylemek istersiniz bununla ilgili?” sorusuna Şahin “Çağla ile birlikte olmak çok hoş benim için. Çağla ile birçok defilede yürüdük. Ben yeni kuşağı temsil edenlerdenim” cevabını verdi.

AŞK ARGÜMANLARINA YANIT

Muhabirlerin “İş insanı Burak Ateş ile aşk haberleri çıktı. Neler söylemek istersiniz bununla ilgili?” sorusuna Şahin “Kendisi benim arkadaşım” cevabını verdi. ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir