Sosyal medya fenomi ‘Pucca’nın üçüncü kattan düşen oğlu taburcu oldu

‘Pucca’ ismiyle tanınan muharrir Selen Pınar Işık ve oyuncu Serhat Osman Karagöz’ün, geçen hafta üçüncü kattan düşerek yalanan 6 yaşındaki oğulları Batı, geçirdiği iki ameliyatın akabinde hastaneden taburcu oldu.

Işık, oğlunun taburcu olduğu haberini toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Müellif paylaşımında şu sözleri kullandı:

“Eve döndük… Hatta sabah yumurtayı bile bir arada yaptık. 85’inci kere ‘Ters Yüz’ animasyonunu güya birinci defaymış üzere izliyoruz şu an. Hastaneden çıkarken yana yakıla tekerlekli sandalye arıyordum, bir mühlet onunla oluruz diye düşünüyordum fakat meskene geldiği üzere ayaklandı. Artık oturmuyor. bugün karnı doymuş bebek üzere huzurluyum şu anı gördüm ya. Güçlü evladım benim.”

NE OLMUŞTU?

Sosyal medya fenomeni ‘Pucca’, 6 yaşındaki oğlu Batı’nın üçüncü kattan düşerek yaralandığını duyurmuş ve şunları söylemişti:

“Arayan soran herkese teşekkür ederim. Hiçbir aramaya dönemedim çok üzgünüm konuşacak halde değildim, bir günde ömrümden 25 yıl gitti. Toparlayabildiğim kadar yazıyorum şu an hâlâ şoktayım. Batı 3. kattan düştü, şuuru açık kollarında kırıklar var dün ameliyat oldu. Kırıkların durumu biraz önemli fakat geçecek. Şu an gülüyor, puding istiyor, öpüyor, latife yapıyor tabipleri polise şikayet etmekle tehdit ediyor. Bir mühlet daha hastanede kalacağız. Eminim kısa mühlet sonra birebir bu fotoğraf üzere ayaklanacak. O beklediğimden daha güçlü bir çocuk. Cümlelerim anlamsız karışık olabilir özür dilerim biraz daha toparlanırsam uzun uzun anlatırım. Merak edenlere, dua edenlere çok çok çok teşekkürler.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir