Yargı dizisi 55.bölümde ne oldu? Yargı dizisinde Ilgaz ve Ceylin boşandı mı? Yargı dizisi son bölümde neler oldu?

Görev için Salim’in yerine Rıdvan’ın geçmesi ve yolda cürüm örgütü tarafından Rıdvan’ın infaz edilmesi Pars’ı başından vurulmuşa çevirdi. Rıdvan’ın vefatından kendisi sorumlu tutan Pars ise çılgına döndü.

ILGAZ, DEFNE’Yİ BULUYOR

Suç örgütü Defne’yi buzhaneye kapatıp Ceylin’in telefonuna ileti attı. Hatalı Salim’i öldüren çetenin peşine düşen Ilgaz, yolda örgütü yakaladı ve Defne’nin yerini öğrendi. Vakitle yarışan Ilgaz, Defne hipotermiye girmeden ulaşmayı başardı. Hastaneye gelen Defne’nin sıhhat durumu çok güzel lakin ruhsal travma yaşamaya başladı.

PARS TAARRUZA GEÇTİ

Düğün günü öldürülen gelin evrakı nedeniyle Ilgaz ve Pars’ın başına gelenler, Pars’ın daha da saldırgan birisine dönüştürdü. Kimseye istişareden ve açıklama yapmadan Ilgaz’ın elinden belgeyi alan Pars, işin başında kimin olduğunu, Rıdvan’ı kimin öldürdüğünü bulmaya yemin etti.

Ceylin’in yanına giden Pars, öldürülen gelin belgesine koydu kanıt niteliği taşıyan kumar pulunu nereden bulduğunu sordu. Başta isim vermek istemeyen Ceylin, Pars’ın baskılarına dayanamayıp Merdan dedenin ismini verdi.

Soluğu Merdan’ın yanında alan Pars, yasa dışı işlerde Merdan’ın neler yapabildiğini hatırlatıp, Rıdvan için bu işi halletmesini istedi.

Merdan ile anlaşan Pars, gecenin yarısı adliyeye geçti ve istifasını yazdı.

CEYLİN VE ILGAZ ORTASINDAKİ BUZLAR ERİYOR

Defne ve Metin hastaneden taburcu edilince Ceylin’de, Kaya ailesi ile birlikte meskene geçti. Herkesin birbirine onan ilgisi ve Ceylin’in sofrada yalnız kalışı, üzülmesine neden oldu ve sessizce sofradan kalkıp gitti. Ceylin’in yokluğunu kısa müddette fark eden Ilgaz, yolda çiçek alıp Ceylin’in ofisine geçti. Ceylin’den özür dileyen Ilgaz, yaptığı yanlışın farkında olduğunu ve Ceylin ile tekrar barışmak istediğini söyledi. Kalbinin ne kadar kırık olduğunu anlatan Ceylin, yok diyemediği üzere kabul de edemedi.

ÖMER NEYİN PEŞİNDE?

Sabah adliyeye geçen Ceylin’in önünü bir anda Ömer kesti. Neye uğradığını şaşıran Ceylin, ne yapmaya çalıştığını sordu. Ömer ise daima tesadüfen karşılaştıklarını, artık ise tanışmaya çalıştığını söyleyip öldürülen Salim’in, Yekta’da sakladığı flash belleği verdi.
Yekta’ya bunu neden yaptığını soran Ceylin ise Ömer’in babasını kötülediğini görünce daha da şaşırdı.

ILGAZ VE CEYLİN İŞBİRLİĞİ YAPIYOR

Ömer’den imgeleri alan Ceylin, direkt Ilgaz’a götürüp teslim etti. Büyük bir ip ucu yakalayan Ilgaz, Pars’ın odasına giderek belgenin başına tekrar geçmek istedi. Pars ise kabul etti.

ÖZGE KATİL OLDU

Rıdvan’ı öldüren Kesik lakaplı katilin adresini Pars’a gelen zarftan gizlice alan Özge, Kesik’in peşine düştü. Rıdvan’ın kanını yerde bırakmamak için Kesik’i izleyen Özge, bir biçimde dikkatini çekti ve Kesik, Özge’yi bir köşede sıkıştırdı. Özge’yi hırpalayan Kesik, çetenin elebaşının oğlu olduğunu söyledi. Kesik, Özge’nin yanından tam uzaklaşırken, Özge çantasından çıkardığı tabanca ile Kesik’i gerisinden vurdu.

ILGAZ, CEYLİN’DEN BOŞANMIYOR

Ilgaz ve Ceylin’in birinci boşanma celsesi Ceylin’in geç kalması nedeniyle ertelenmişti. İkinci celseye vaktinden evvel gelen Ceylin, Ilgaz’a boşanmakta kararlı olduğunu kanıtladı. Duruşmaya giren Ceylin ve Ilgaz’a tek tek boşanmak istediklerinde kararlı olup olmadıkları soruldu. Ceylin boşanmak istediğini söylese de, Ilgaz karısını sevdiğini ve boşanmak istemediğini söyledi.

Kaynak: Posta

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir