Akit’ten tazminatsız çıkarılan Mehmet Özmen: Yargı mensupları yayınımı izlemeli, Akit’in gerçek kirli yüzünü tüm Türkiye bilmeli!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun idam edilmesi gerektiğini söyleyen ve Akit Medya Kümesi’nden tazminatları ödenmeyen çıkarılan Mehmet Özmen, “Akit’in gerçek kirli yüzünü artık tüm Türkiye bilmeli” diyerek 15 Odak’ta bir yayın yapacağını söyledi. 

Akit Medya Grubu’nun ekran yüzlerinden Mehmet Özmen, 1997 yılından bu yana vazife yaptığı Akit Medya Kümesi’nden çıkartıldı. Tazminatlı ödenmeyen Özmen, toplumsal medya hesabından Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ı da etiketleyip “Tüm Müslümanlara ve bilhassa iktidar etrafına açık çağrımdır: Lütfen bu karaktersiz, kumpasçı zalimlere takviye vermeyin!” dedi.

Özmen, “Özellikle tüm yargı mensupları, 15 Ocak’ta yapacağım yayını izlemeli ve yayını anında kabahat duyurusu olarak kabul edip gereğini yapmalı! Bu bir cürüm duyurusu yayını olacağından bütün savcılık makamlarını kesinlikle izlemeye ve yayının akabinde derhal gereğini yapmaya davet ediyorum. Akit’in gerçek kirli yüzünü artık tüm Türkiye bilmeli!” diye yazdı. 

Özmen, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun idam edilmesini istemiş ve hakkında soruşturma açılmıştı. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir