Aşkı uğruna eşini terk eden MasterChef Türkiye şefi Somer Sivrioğlu’ndan bomba cinsellik tavsiyesi

Masterchef Türkiye‘ müsabakasının heyet üyelerinden Somer Sivrioğlu, katıldığı bir programda dikkat çeken bir açıklamaya imza attı. Sivrioğlu, “Yemek benim için büyük bir tutku. Yemek yapmak ruhumu besliyor. Yanlışsız yemek beşere fevkalade bir haz verir. Uygun yemek yaparsan düzgün cinsel bağa yararı olur” tabirlerini kullandı.

EŞİNDEN BOŞANMASI ÇOK KONUŞULDU

Somer Sivrioğlu’nun 2021 yılında eşinden boşanarak Pınar Kızılkaya ile yeni bir aşka yelken açması, çok konuşuldu. Sivrioğlu geçtiğimiz günlerde birinci kere sevgilisiyle fotoğraflarını paylaşarak, doğum gününü kutlamıştı.

SOMER SİVRİOĞLU KİMDİR?

Somer Sivrioğlu (d. 25 Mayıs 1971, İstanbul), Türk şef, restoran işletmecisi ve sunucudur. 1971’de İstanbul’da dünyaya gelen Somer Sivrioğlu, 1996 yılına kadar Türkiye‘de kaldı. Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otelcilik kısmından mezun oldu, daha sonra master yaptı. 24 yaşında iken 1995 yılında Yüksek Lisans yapmak ve akademik meslek için Avustralya’ya gitti. Avusturalya’da yüksek lisans yaparken şeflik mesleğine birinci adımı attı.

İlk olarak restoranlarda yöneticilik yaptıktan sonra menüsünde Türk lezzetlerinin bulunduğu kendi restoranını Sidney’de açtı. MasterChef Avustralya’da konuk heyet üyesi olarak yer aldı. 2015 yılında David Dale ile birlikte yazdığı Anadolu: Türk Mutfağında Bir Macera isimli kitabı yayımlandı. 2018 yılından beri TV8’de yayımlanan MasterChef Türkiye isimli aşçılık müsabakasında heyet üyeliği yapmaktadır.

ÖZEL HAYATI

2001 yılında Aslı Sivrioğlu ile evlendi. 2 çocuk babasıdır. 2021 yılında eşinden boşandı.

Kaynak: Snob Magazin / Magazin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir