CIA’den Rus bürokratlara çağrı: Gerçeği bilmek istiyoruz!

ABD’nin sivil dış istihbarat servisi CIA, dün Rus bürokratlara Rusça davet yaparak teşkilatla nasıl bağlantı kurabileceklerini açıkladı. Açıklamada şu sözlere yer verildi;

“CIA, Rusya hakkındaki gerçeği bilmek istiyor, biz de bu gerçeği bilen ve bize bunu anlatabilecek sağlam bireyler arıyoruz. Bilgileriniz düşündüğünüzden daha kıymetli olabilir.

Rusların çeşitli şartlar nedeniyle CIA ile temasa geçebileceğini anlıyoruz. Bizimle bağlantı kurmaya istekli insanlara çok paha veriyoruz ve hürmet duyuyoruz. Dünyanın her yerinde bizimle çalışan herkesi korumak mesleksel misyonumuzdur.”

CIA dark web’deki adres bilgisini paylaşıp nasıl irtibata geçileceğini ayrıntılı biçimde anlatarak “Askeri bir subay mısın? İstihbarat, diplomasi, bilim, yüksek teknoloji alanlarında mı çalışıyorsunuz, yoksa bunları yapan beşerlerle mı çalışıyorsunuz? Rusya Federasyonu’nun iktisadı yahut üst seviye liderliği hakkında bilginiz var mı? Bize Ulaşın. Tahminen etrafınızdaki beşerler gerçeği duymak istemiyorlardır. Biz istiyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir