Çocuk hastalara bayram hediyesi


Büyükşehir’in ‘Kocaeli Gönüllüsü’ projesi Kurban Bayramı’nda moralleri yükseltti. Yeterlilik hareketi, Alikahya Çocuk Hastanesi’nde tedavi gören çocukları ziyaret ederek onlara oyuncak armağan etti

KOCAELİ (İGFA) – Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin tabiata ve beşere dokunan projelerinden biri olan ‘Kocaeli Gönüllüsü’ projesi Kurban Bayramı’nda yaptığı ziyaretler ile moral aşıladı. Birinci olarak Kocaeli Huzurevi’ni ziyaret eden ve burada eli öpülesi çınarlarımız ile bir ortaya gelerek onların bayramlarını kutlayan düzgünlük hareketinin ikinci durağı Alikahya Çocuk Hastanesi’nde tedavi gören çocuklar oldu. Bu kapsamda ‘Kocaeli Gönüllüsü’ üyesi gençler, hastanede yatan çocuklara moral ziyareti düzenleyerek onlara çeşitli oyuncuklar armağan etti.

BAŞKAN BÜYÜKAKIN’IN SELAMINI İLETTİLER

Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Alikahya Yerleşkesi Bayan Doğum ve Çocuk Hastanesi Başhekim Yardımcısı Gökhan Nalbant’ın eşliğinde tüm katları gezen ve her odaya oyuncak bırakan ‘Kocaeli Gönüllüsü’ üyesi gençler, ailelere Kocaeli Büyükşehir Belediye Lideri Tahir Büyükakın’ın selamını ve bayram tebriğini iletti.

ÇOCUKLARA PALYAÇO SÜRPRİZİ

Palyaçolarla doyasıya eğlenen çocuklar verilen armağanlarla büyük sevinç yaşadı. Tedavi sürecinin getirdiği ruhsal ve fizikî yorgunluğu moral ziyaretiyle bir nebze olsun atan çocuklar, ‘Kocaeli Gönüllüsü’ üyesi gençlerle fotoğraf çektirdi. Hastanede yatarak tedavi gören çocuk hastalar, aldıkları oyuncaklar ile moral bulurken, aileler de kendilerine bayram gününde moral aşılayan güzellik hareketi üyelerine ve bu projeyi başlatan Lider Tahir Büyükakın’a teşekkür etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir