Gündoğdu, Alikahya Gençlik Merkezi’ni inceledi

KOCAELİ (İGFA) –

Kocaeli’nin çeşitli bölgelerinde gençlere fırsatlar sunan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Alikahya Gençlik Merkezi’ndeki çalışmaları büyük oranda tamamladı. Gençlik merkezine inceleme ziyareti yapan Büyükşehir Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu, “Gençlerimizi çok seviyoruz. İmkanlarımızı onlar için seferber ediyoruz. Bu merkezi de gençlerimize kazandırarak, keyifle geçirecekleri bir yer haline getireceğiz” dedi.

“GENÇLERİMİZE NE YAPSAK AZ”

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu, Yapı Denetim Dairesi Başkanlığı denetiminde bitme etabına gelen Alikahya Gençlik Merkezi’ni ziyaret etti. Tüm katları dolaşarak çalışmalar hakkında bilgi alan Gündoğdu, “Göz bebeği gençlerimize ne yapsak az. En uygun halde eğitim görmelerini istiyoruz. Bununla birlikte eğitimlerini keyifle sürdürmeleri birinci isteğimiz. Alikahya Gençlik Merkezi’miz de gençlerimizin vakit geçirmek için can attıkları yerlerden biri olacak” sözlerini kullandı.

ZEMİN SERAMİK İMALATLARI

4 katlı Alikahya Gençlik Merkezinde alçıpan bölme duvar, alçıpan tavan ve taşyünü imalatları, mermer basamak döşeme imalatları tamamlandı. Binanın tüm yer katlarında seramik imalatları bitti. Giriş katında bulunan spor salonunun taban pvc süreçleri tamamlandı.

ELEKTRİK VE MEKANİK TESİSATI

Binanın elektrik tesisatları çekildi. Binanın elektrik ve mekanik vrf sistemleri devreye alındı. Binanın girişinde engelli rampası ve giriş merdiven korkulukları tamamlandı. Binanın iç merdivenlerinin korkuluk süreçleri ve boya süreçleri da bitti.

GENÇLİK MERKEZİNDE YOK YOK

Tamamlandığında gençlere fiyatsız hizmet verecek Alikahya Gençlik Merkezi, 900 metrekarelik kapalı alana sahip. 4 katlı binanın içinde 3 adet sınıf, divaniye, kütüphane, toplantı salonu, bilgisayar-play station salonu, spor salonu, sanat atölyesi ve bilgi süreç odası bulunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir