HUAWEI, IFA 2022’den 15 ödülle döndü

Hem donanım hem de yazılım genelinde Huawei, kullanıcı tecrübelerini daha keyifli, daha iş birliğine dayalı ve kullanımı daha kolay hale getiren özellikler sunmaya devam ediyor. Bu avantajlar şu anda IFA’da sergilenen amiral gemisi akıllı ofis aygıtları, sıhhat takibine yardımcı giyilebilir aygıtları ve akıllı telefon fotoğrafçılığındaki yenilik dahil olmak üzere bir dizi inovatif eserde sergilendi ve eserlerin çoğunluğu “Best of IFA 2022” mükafatını kazandı.

Fuara katılan küresel teknoloji yayınları ortasında Trusted Reviews ve Yanko Design, HUAWEI MateBook X Pro’yu “Best in Show Winner” ve Best of IFA 2022” mükafatlarına layık görürlerken, HUAWEI birebir mükafatları fuarda yeni tanıttığı nova 10 Serisi akıllı telefon eserleriyle de kazandı. HUAWEI nova 10 Serisi akıllı telefonlar birebir vakitte Phone Arena ve Phandroid yayınlarından da “Best of IFA 2022” mükafatlarını kazandı.

Yanko Design birebir vakitte MatePad 11 ve HUAWEI’nin tansiyon ölçebilen akıllı saati Watch D için de “Best of IFA 2022” mükafatını verdi. Bu iki eser tıpkı vakitte Android Headlines, Android Authority, Phone Arena, Tech Radar ve Uber Gizmo üzere kıymetli küresel teknoloji yayınlarından da “Best of IFA 2022” mükafatlarını kazandı.

Dünyanın en itibarlı haber yayınlarından biri olan Newsweek ise, HUAWEI’nin AppGallery uygulama platformunu IFA fuarının en yenilikçi eserlerinden biri olarak görerek “Yükselen Yıldız” mükafatına layık gördü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir