Şevval Sam, Yasak Elma’dan ayrılıyor mu? ‘Ender ‘karakteri Yasak Elma’ya veda mı ediyor?

Önümüzdeki günlerde dönem finali yapmaya hazırlanan Yasak Elma dizi ayrılık tezleri ile gündeme geldi. Berk Oktay’ın akabinde dizinin başrol oyuncusu Şevval Sam’ın da diziden ayrılacağı sav edildi? Şevval Sam, Yasak Elma’dan ayrılıyor mu? Seçkin karakteri Yasak Elma’ya veda mı ediyor? Birinci açıklama geldi…

ŞEVVAL SAM, YASAK ELMA’DAN AYRILIYOR MU?

5 dönemdir ekranlarda olan Yasak Elma’da Berk Oktay’ın vedasının nihaileşmesinin akabinde artık de Şevval Sam’ın projeden ayrılacağı öne sürüldü. 

Birsen Altuntaş’ın haberine nazaran, dizide Seçkin karakterine hayat veren Şevval Sam, takımdan ayrılıyor. 5 yıldır Yasak Elma’nın takımında yer aldığı için müzik mesleğini aksatan Sam, diziden ayrılma kararı aldı. Sam’ın içine sinen bir proje olana kadar sahnelere devam edeceği de öğrenildi.

ŞEVVAL SAM’DAN AÇIKLAMA

İstanbullu dinleyicisi ile buluşan Şevval Sam, Karadeniz türkülerini okudu. Konser öncesi magazincilerin sorularını yanıtlayan Şevval Sam, dizi hakkında konuştu. Sam, “Bu hafta benim için setin son haftası… Bir orta durup dinlenmeye gereksinimim var.” kelamları ile ayrılığı doğruladı.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir