Fatih Terim’in annesi Nuriye Terim son yolculuğuna uğurlanıyor…

Fatih Terim ve ailesinin sıkıntı günü… Fatih Terim’in dün vefat eden annesi Nuriye Terim, Adana’da son seyahatine uğurlanıyor.

Bir müddettir rahatsızlığı bulunan Nuriye Terim, dün sabah saatlerinde 91 yaşındayken hayatını kaybetmişti.

Adana Asri Mezarlığı’nda eşi Talat Terim’in yanına defnedilecek olan Nuriye Terim’in cenaze namazı öğlen namazını müteakip Adana Asri Mezarlık Camii’nde kılındı. Namaz sonrası Fatih Terim tabutu en önde, Ömer Çelik ile birlikte kaldırdı. Daha sonra defin kalabalık biçimde defin yerine geçildi.

EMRE BELÖZOĞLU, MONTELLA, BELHANDA, GALATASARAY İDARESİ…

Cezaneye spor ve siyaset topluluğundan birçok isim katılıyor. Galatasaray Lideri Dursun Özbek, Galatasaray teknik yöneticisi Okan Buruk, Başakşehir teknik yöneticisi Emre Belözoğlu, Arda Turan, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Adana Demirspor teknik yöneticisi Vincenzo Montella ve Terim’in eski öğrencisi Younes Belhanda üzere isimler de güç gününde Fatih Terim ve ailesini yalnız bırakmadı.

NURİYE TERİM KİMDİR?

Fatih Terim’in annesi olan ve 1931 yılında Adana’da dünyaya gelen Nuriye Terim, 25 Kasım 2022’de 91 yaşında hayatını kaybetti. Nuriye Terim’in eşi, Fatih Terim’in babası Talat Terim 6 Şubat 2019’da hayata gözlerini yummuştu.

İLK BİLDİRİ ANKARAGÜCÜ’NDEN

Fatih Terim’in eski kadrosu Ankaragücü, Nuriye Terim’in vefatı sonrası başsağlığı bildirisi paylaşan birinci Üstün Lig kulübü oldu.

Eski Teknik Yöneticimiz Fatih Terim’in annesi Nuriye Terim’in vefat haberini derin bir hüzünle öğrenmiş bulunmaktayız. Nuriye Terim’e Allah’tan rahmet, Terim ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.

GALATASARAY’IN TAZİYE MESAJI

Efsanemiz Fatih Terim’in değerli annesi Nuriye Terim’in hayatını kaybettiğini büyük bir ıstırapla öğrendik. Merhume Nuriye Terim’e Allah’tan rahmet; kederli Terim Ailesi’nin tüm mensuplarına, yakınlarına, sevenlerine başsağlığı ve sabırlar dileriz.

TFF’NİN TAZİYE MESAJI

A Ulusal Ekibimizde 3 devir Teknik Yöneticilik ve Türkiye Futbol Yöneticiliği vazifelerini muvaffakiyetle gerçekleştirmiş Sayın Fatih Terim’in annesi Nuriye Terim’in vefat ettiğini derin bir hüzün ile öğrenmiş bulunuyoruz. Merhume Nuriye Terim’e Allah’tan rahmet; Sayın Fatih Terim, ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir